Kontakty: +420 732 685 155 | denys.luksik@seznam.cz | 

O škole

treneri webFotbalová škola Denyse Luksíka (FŠDL) vznikla původně jako brankářská škola v roce 2015 a hlavním cílem bylo nabídnout kvalitní brankářský trénink pro každého bez rozdílu věku. Tréninky probíhají skupinově na fotbalovém stadionu FK Neratovice - Byškovice v centru města. V létě a na podzim probíhají příměstské kempy, které se těší velké oblibě. První letní kemp pro brankáře proběhl v roce 2016 a hned na podzim ho následoval další kemp. V létě 2017 se uskutečnil další letní kemp pro brankáře, který už byl na podzim následován kempem pro brankáře, ale i hráče. Zde vznikla myšlenka začít poskytovat hráčům podobný servis po celý rok jako brankářům, jelikož těchto speciálně zaměřených škol zvlášť na brankáře i hráče funguje minimum a my chceme být nejlepší! K dispozici je přírodní i umělá tráva a spousta kvalitního tréninkového vybavení, které se snažíme neustále inovovat.

Zakladatelem a hlavním trenérem fotbalové školy je bývalý brankář Ing. Denys Luksík, který je současně profesionálním trenérem brankářů SK Slavia Praha u kategorií U14, U15 a U16. Denys prošel jako brankář mnoha mládežnickými ligovými kluby (Slavia Praha, Ml. Boleslav, SK Kladno, Meteor) a měl tu čest trénovat se spoustou vynikajících trénérů, mezi které patřil například Filip Toncar (FK Mladá Boleslav, ČR U19), Oldřich Pařízek (Royal Antverpy, Žižkov, Příbram), Jan Suchopárek (ČR U18, Dukla Praha), Daniel Šmejkal (FK Teplice) a další.

Tréninky probíhají za pomoci dalších trenérů: Jakub Svoboda (aktivní brankář a trenér brankářů FK Neratovice U10-U13, okresní výběry Mělník), David Šteiner ( Divize mužů B). Jedná se o aktivní brankáře, kteří prošli jeho tréninkovým procesem. Nově se k nám připojil Bc. Daniel Hlubuček (SK Slavia Praha). Trenérský tým je doplněn o další trenéry mládeže, kteří se zaměřují na ostatní činnosti důležité pro brankáře, ale i hráče. Jedním z nich je Jakub Martinec, který je trenérem přípravek v Neratovicích a také aktivním fotbalistou. Klademe důraz na osobní rozvoj. Denys na podzim 2018 získal UEFA A licenci, ke které v roce 2019 přidal speciální brankářskou trenérskou licenci A. Jakub má trenérskou UEFA B licenci a i ostatní trenéři absolvují další licence a kurzy. Tréninky jsou zaměřeny na všeobecný rozvoj brankářů a hráčů a probíhají celý rok. Zakládáme si na přátelské atmosféře a snažíme se vytvářet takové prostředí pro Vaše fotbalisty, aby se těšili zpět na každý další trénink nebo kemp.

Anketa

Jak jste se o naší škole dozvěděli?

  • Z webových stránek
  • Facebook
  • Od kámoše
  • Instagram
  • Youtube

#fotbalová škola Denyse Luksíka,#numberone,#bavsefotbalem,#brankáři,#Denys Luksík,#FK Neratovice - Byškovice,#tréninky brankářů,#individuální tréninky,#fotbalové kempy,#brankářské kempy,#FŠDL,#brankářská škola Denyse Luksíka,#brankářská škola

Denys Luksík© 2019 Designed by RaVaSOFT

Search